ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou

Migréna je neželaný a nepríjemný sprievodca životom – čo s ním?

Autor článku: Adriana Plevková, fyzioterapeut Winmed Centrum Migréna patrí medzi primárne chronické záchvatové bolesti hlavy. Viacerí odborníci sa zhodujú, že pravdepodobne neexistuje iné chronické ochorenie, ktoré by bolo spoločnosťou tak podceňované ako je migréna. Migrenózne záchvaty majú na postihnutého jedinca zničujúci vplyv a často výrazne znižujú kvalitu ich života. U väčšiny postihnutých je ovplyvnená tiež psychická stránka. Napriek tomu, že medzi atakmi nemá postihnutý väčšinou žiadne ťažkosti, žije pod neustálym strachom, kedy sa objaví ďalší migrenózny záchvat. Záchvaty migrény výrazne...

Odstránenie celulitídy ošetrením Liposculpture.

Najúčinnejšia technológia pre odstraňovanie celulitídy – rázová vlna s rádiofrekvenciou pre výnimočný výsledok. úplne bezbolestné a neinvazívne ošetrenie prístrojom ReCell, riešenie všetkých štádií a typov celulitídy, procedúry pre spevnenie pokožky a tvarovanie tela – ideálna voľba pre kozmetický salón.

Lumbalgia

Lumbalgia alebo bolesť krížov je ochorenie týkajúce sa oblasti driekových stavcov. Bedrová oblasť je tvorená piatimi nad sebou uloženými stavcami, ktoré sú vzájomne spojené s vrchným a dolným stavcom prostredníctvom kĺbového spojenia – fazetového kĺbu.

EPIKONDYLITÍDA

Inak nazývaná aj tenisový alebo golfový lakeť. Trápi čoraz viac ľudí a obmedzuje pri vykonávaní bežných aktivít počas dňa. Prejavuje sa bolesťami svalových úponov v okolí lakťa, pri nadmernom zaťažení a pri stisku. Epikondylitídy sa delia na akútne a chronické, pričom pri akútnych dochádza k vzniku opuchu a u chronických je dlhodobo zvýšené svalové napätia mäkkých tkanív.

VIDEOBLOG: FYZIOTERAPIA vo Winmed centrum – Nitra

👉 FYZIOTERAPIA👩‍⚕️🆘 - Okamžitá úľava a odstránenie akútnych aj chronických bolestí kĺbov a svalov... Winmed centrum poskytuje kompletnú💯 terapiu a prevenciu s individuálnym prístupom pre každého klienta‼️✅