ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Winmed centrum

Rýchlo dorastajúce chĺpky trápia obzvlášť nežnú časť populácie. Holenie či klasická depilácia voskom dráždia pokožku a ničia iba viditeľnú časť chĺpku, nie jeho lôžko a preto dorastajú znovu a znovu…

Naproti tomu laserové odstránenie chĺpkov, ktoré ponúkame v našom centre najmodernejším prístrojom EpiLUX je bezbolestnou a trvalou metódou, ktorá ničí zničí aj samotný korienok chlpu. Absolvovanie niekoľkých sedení laserového odstraňovania chĺpkov dokáže natrvalo odstrániť nežiaduce ochlpenie kdekoľvek na tele.

, Winmed centrum

ÚČINNOSŤ TERAPIE LASEROM EpiLUX 

Laser, s ktorým epiláciu u nás v centre realizujeme je revolučný epilačný laser EpiLUX. Vďaka vývoju novej generácie laserových zdrojov ultra vysokej účinnosti, má 5krát vyššiu svietivosť ako silný 1000 wattový laser. EpiLUX je zároveň vybavený jedečným inteligentným systémom chladenia vzduchom.

BEZBOLESTNÉ A RÝCHLE OŠETRENIE

Veľmi vysoká účinnosť ošetrovacej hlavice  terapeutovi umožňuje pracovať s novým pracovným postupom: vyššia svietivosť s výrazne zníženým prehrievaním ošetrovaného tkaniva, čo znamená pre klienta bezbolestné a veľmi efektívne ošetrenie. Väčšia ošetrovacia plocha laseru EpiLUX umožňuje zároveň efektívne a rýchlejšie ošetriť potrebnú plochu.