ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Winmed centrum

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE TELA

Trápia vás prebytočné kilá, strie, ochabnutá či pomarančová pokožka? S pomocou moderných neivazívnych prístrojov založených na talianskej technológii TECAR a ReCell, ktoré využívajú rádiofrekvenčné vlnydokážeme účinne, dlhodobo a bezbolestne bojovať s akýmkoľvek nežiadaným estetickým problémom.

 

Myslíme na vaše zdravie a komfort a preto sú naše ošetrenia sú bez ihliel a úplne bezbolestné. Procedúry prebiehajú vyhladzovaním kože na problémových partiách a súčasným vyživovaním pokožky o prírodné látky, akými sú kyselina hyalurónová, kolagén, elastín celého spektra vitamínov potrebných k tomu, aby vaša pokožka nadobudla zdravý a žiarivý vzhľad.

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE PLETI

Stres, zlé stravovacie návyky a nedostatok tekutín. To všetko negatívne vplýva na kvalitu vašej pokožky, následkom čoho vznikajú vrásky už v mladom veku u mužov i žien. Ak ste spozorovali, že vaša pleť chabne a stráca na pružnosti, je načase jej dopriať starostlivosť, ktorú potrebuje.

 

S pomocou prístrojového ošetrenia tváre založeného na neinvazivnej metóde TECAR dokážeme navrátiť vašej pokožke 5 – 10 stratených rokov života už po prvom sedení. Nedokonalosti vyhladíme a zároveň vyplníme ochabnuté miesta o kolagén, kyselinu hyalurónovú a iné výživné látky, ktoré podporujú elasticitu a žiarivý mladistvý vzhľad.

 

, Winmed centrum
, Winmed centrum

OŠETRENIE VLASOV

Vysušené vlasy bez života sú výsledkom nedostatočnej výživy, choroby či nesprávnej starostlivosti. Ak svoje vlasy často farbíte, fénujete, žehlíte a používate prípravky s vysokým obsahom soli, nie je sa čo čudovať, že im chýba život.

 

V našom centre nájdete profesionálne kadernícke služby počnúc od farbenia vlasov, dorastov či melíru.  Máte rozštiepené končeky a vaše vlasy rastú pomaly? Doplníme štruktúru vlasového vlákna o chýbajúce vitamíny, proteíny či keratín. Spoločne vyberieme kúru šitú presne na váš problém.

LASEROVÁ EPILÁCIA

Rýchlo dorastajúce chĺpky trápia obzvlášť nežnú časť populácie. Holenie či klasická depilácia voskom dráždia pokožku a ničia iba viditeľnú časť chĺpku, nie jeho lôžko a preto dorastajú znovu a znovu…

 

Naproti tomu laserové odstránenie chĺpkov, ktoré ponúkame v našom centre je bezbolestnou a trvalou metódou, ktorá ničí zničí aj samotný korienok chlpu. Absolvovanie niekoľkých sedení laserového odstraňovania chĺpkov dokáže natrvalo odstrániť nežiaduce ochlpenie kdekoľvek na tele.
, Winmed centrum
, Winmed centrum

LÍČENIE EMANI VEGAN COSMETICS

Stav vašej pokožky výrazne ovplyvňuje kvalita kozmetiky, ktorú používate. Mejkap nosíte na tvári celý deň a preto je obzvlášť dôležité, aby vašu pleť nevysušoval ale dopĺňal ju o prírodne živiny.

Naši vizážisti používajú k líčeniu prírodnú kozmetiku Emani, ktorá vašu pleť ozdravuje a chráni pred vonkajšími nečistotami. Vegánska kozmetika Emani sa vyznačuje luxusnou textúrou a dlhotrvajúcim efektom a preto sa hodí ku klasickému dennému i slávnostnému plesovému líčeniu.

KOZMETICKÉ OŠETRENIA INSTITUT ESTHEDERM

Každá pleť má predpoklady na to, aby bola krásna. Preto produkty Institut Esthederm prevychovávajú pleť k tomu, aby aktivovala svoje vlastné vnútorné zdroje a fungovala normálne.

Kozmetické ošetrenie je dôležitým krokom na ceste do sveta dlhodobej krásy. Počas ošetrenia Institut Esthederm vás čaká hlboký zážitok a starostlivosť, ktorá naštartuje prevýchovu pokožky a obnovu jej prirodzených procesov. Profesionálna kozmetička vám pleť dôkladne diagnostikuje, navrhne vhodné ošetrenie aj program domácej starostlivosti.

, Winmed centrum