ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Winmed centrum

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE TELA

Trápia vás prebytočné kilá, strie, ochabnutá či pomarančová pokožka? S pomocou moderných neivazívnych prístrojov založených na talianskej technológii TECAR a ReCell, ktoré využívajú rádiofrekvenčné vlnydokážeme účinne, dlhodobo a bezbolestne bojovať s akýmkoľvek nežiadaným estetickým problémom.

 

Myslíme na vaše zdravie a komfort a preto sú naše ošetrenia sú bez ihliel a úplne bezbolestné. Procedúry prebiehajú vyhladzovaním kože na problémových partiách a súčasným vyživovaním pokožky o prírodné látky, akými sú kyselina hyalurónová, kolagén, elastín celého spektra vitamínov potrebných k tomu, aby vaša pokožka nadobudla zdravý a žiarivý vzhľad.

PRÍSTROJOVÉ OŠETRENIE PLETI

Stres, zlé stravovacie návyky a nedostatok tekutín. To všetko negatívne vplýva na kvalitu vašej pokožky, následkom čoho vznikajú vrásky už v mladom veku u mužov i žien. Ak ste spozorovali, že vaša pleť chabne a stráca na pružnosti, je načase jej dopriať starostlivosť, ktorú potrebuje.

 

S pomocou prístrojového ošetrenia tváre založeného na neinvazivnej metóde TECAR dokážeme navrátiť vašej pokožke 5 – 10 stratených rokov života už po prvom sedení. Nedokonalosti vyhladíme a zároveň vyplníme ochabnuté miesta o kolagén, kyselinu hyalurónovú a iné výživné látky, ktoré podporujú elasticitu a žiarivý mladistvý vzhľad.

 

, Winmed centrum
, Winmed centrum

LASEROVÁ EPILÁCIA

Rýchlo dorastajúce chĺpky trápia obzvlášť nežnú časť populácie. Holenie či klasická depilácia voskom dráždia pokožku a ničia iba viditeľnú časť chĺpku, nie jeho lôžko a preto dorastajú znovu a znovu… Naproti tomu laserové odstránenie chĺpkov, ktoré ponúkame v našom centre najmodernejším prístrojom EpiLUX je bezbolestnou a trvalou metódou , ktorá ničí zničí aj samotný korienok chlpu. Absolvovanie niekoľkých sedení laserového odstraňovania chĺpkov dokáže natrvalo odstrániť nežiaduce ochlpenie kdekoľvek na tele.

ÚČINNOSŤ TERAPIE LASEROM EpiLUX

Laser, s ktorým epiláciu u nás v centre realizujeme je revolučný epilačný laser EpiLUX. Vďaka vývoju novej generácie laserových zdrojov ultra vysokej účinnosti, má 5krát vyššiu svietivosť ako silný 1000 wattový laser. EpiLUX je zároveň vybavený jedečným inteligentným systémom chladenia vzduchom.

BEZBOLESTNÉ A RÝCHLE OŠETRENIE

Veľmi vysoká účinnosť ošetrovacej hlavice  terapeutovi umožňuje pracovať s novým pracovným postupom: vyššia svietivosť s výrazne zníženým prehrievaním ošetrovaného tkaniva, čo znamená pre klienta bezbolestné a veľmi efektívne ošetrenie. Väčšia ošetrovacia plocha laseru EpiLUX umožňuje zároveň efektívne a rýchlejšie ošetriť potrebnú plochu.