ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Winmed centrum

Miznutie celulitídy, krásna, hladká a tonizovaná pokožka, odblokovanie toku krvi a kyslíka v nedostatočne zásobených celulitických tkanivách, zlepšenie cirkulácie, návrat kože k napnutému vzhľadu, obnova zdravia celej pokožky a prevencia vzniku celulitídy.


Biologický účinok ošetrenia:

Najharmonickejší a najpríjemnejší spôsob odstraňovania celulitídy bez invazívneho zákroku, bolesti a času na zotavenie. Rozpustenie prebytočného tuku, prekrvenie a okysličenie postihnutej kože, podpora odplavenia tuku a spevnenie s vyhladením povrchu pokožky.

Aktivácia mikrocirkulácie krvného a lymfatického systému, ktorá podporí odplavovanie nahromadených toxínov a tuku prejavujúcich sa navonok tzv “pomarančovou kožou”. Po absolvovaní ošetrovacej kúry zostáva viditeľne pevnejšia a vyhladenejšia koža.

Rýchly účinok
Špičkové prístroje
Bezbolestná procedúra

Spevnenie pokožky dosahujeme týmito látkami:

  • ExtraCell a LasoCell gely
  • kofeín na podporu odvodnenie karnitín na elimináciu tukov
  • glycerínový extrakt zo sóje stimulujúci fibroblasty a prirodzenú produkciu kyseliny hyaluronovej
  • Spirulina
  • extrakt z listov Aloe vera

Prístroje, ktoré pri odstraňovaní celulitídy používame

RECELL

RECELL

ReCell je nová bezbolestná a momentálne najúčinnejšia metóda na odstránenie prejavov celulitídy a spevnenie pokožky tela s okamžitým aj dlhodobým efektom.

TECAR SIN

TECAR SIN

TECAR SIN je jediným systémom na svete, ktorý kombinuje TECAR terapiu, transdermálnu vehikuláciu a ultrazvuk. Tri účinné SINergicky pôsobiace energie.

Odporúčame 8 -10 ošetrení (2x až 3x týždenne) pre dosiahnutie maximálneho účinku. Kúru môžeme opakovať najviac 3x ročne. Po absolvovaní odporúčanej série ošetrení zostáva viditeľne pevnejšia a vyhladenejšia koža.

 

Túžite po hladkých stehnách bez celulitídy? Prezrite si náš cenník a rezervujte si termín. Tešíme sa na vás.