ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Winmed centrum

Spevnená, vypnutá, vyhladená a posilnená pokožka, návrat pružnosti a pevnosti podporou tvorby kolagénu a stimulácia tvorby kyseliny hyaluronovej prirodzenou cestou.


Biologický účinok ošetrenia:

Termický reparačný efekt rádiofrekvenčnej stimulácie spolu s okamžitou výplňou pokožky pomocou transdermálnej vehikulácie postupne vypína a vyhladzuje pokožku v týchto problematických lokalitách.
Transdermálne vpravenie aktívnych látok umožní dosiahnuť výplňový efekt neinvazívne bez použitia ihiel vpravovaním kyseliny hyaluronovej a ozónu.
Ošetrenie vhodné pre mužov aj ženy, najmä po schudnutí, ztrate elasticity pokožky s pribúdajúcim Vekom na prevenciu starnutia.

Rýchly účinok
Špičkové prístroje
Bezbolestná procedúra

Aké látky využívame k spevneniu ochabnutej pokožky:

  • ozón - vysokokoncentrovaný aktívny kyslík Skintonic gel na spevnenie pokožky
  • Deanol s liftingovým účinkom
  • extrakt zo Senovky gréckej – prírodný analóg estrogénu na podporu tvorby kolagénu a kyseliny hyaluronovej

Aké prístroje používame k spevneniu ochabnutej pokožky

RECELL

RECELL

ReCell je nová bezbolestná a momentálne najúčinnejšia metóda na odstránenie prejavov celulitídy a spevnenie pokožky tela s okamžitým aj dlhodobým efektom.

TECAR SIN

TECAR SIN

TECAR SIN je jediným systémom na svete, ktorý kombinuje TECAR terapiu, transdermálnu vehikuláciu a ultrazvuk. Tri účinné SINergicky pôsobiace energie.

Odporúčame 8 -10 ošetrení (2x až 3x týždenne) pre dosiahnutie maximálneho účinku v závislosti od stupňa ochabnutia pokožky.

 

Túžite po pružnej mlado vyzerajúcej pokožke? Prezrite si cenník našich služieb a dostupné termíny a radi vám pomôžeme.