ZDRAVIE, KRÁSA a POHYB pod jednou strechou
, Winmed centrum

Spevnená, oživená, vypnutá a vyhladená pokožka krku a dekoltu s okamžitým aj dlhodobým efektom ďaka biostimulácii prirodzenej tvorby elastínu a kolagénu. Pokožka vďaka kyseline hyaluronovej nadobudne nádherný hydratovaný a oživený vzhľad.


Biologický účinok ošetrenia:

Efekt oživenia a spevnenia pokožky, odstránenie príznakov starnutia, zvlášť uvoľnenej alebo klesajúcej pokožky dosahovaný rádiofrekvenčnou biostimuláciou v kombinácii s transdermálnou aplikáciou výplňových látok, tvorba nového kolagénu a elastínu, zvýšenie tonusu pokožky. Do energie bunkám pokožky - omladenie na počkanie. Návrat mladosti ochabnutej a unavenej pleti.

Okamžitý účinok
Bezbolestný zákrok
Dlhotrvajúci efekt

Pri spevňovaní pokožky používame prírodné látky:

  • kyselina hyaluronová
  • vysokokoncentrovaný aktívny kyslík
  • Skintonic na spevnenie pokožky
  • extrakt zo sóje
  • extrakt zo ženšenu
  • Diosgenin – extrakt zo semien Senovky gréckej - prírodný analóg estrogénu

 

Odporúčame absolvovať sériu 8 ošetrení (2x týždenne) pre dosiahnutie maximálneho účinku. Kúru je možné opakovať 3x ročne. Účinok je viditeľný už po prvom ošetrení. Následne je vhodná pravidelná starostlivosť o pokožku absolvovaním
ošetrenia raz za 2 až 3 týždne. Rádiofrekvenčná biostimulácia zabezpečí pružnosť a hĺbkovú hydratáciu pokožky, prirodzenú tvorbu kolagénu a elastínu a mladistvý vzhľad.

 

Túžite po pevnej a pružnej pokožke? Pozrite si náš cenník a dostupné termíny a radi vám pomôžeme.